Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů a vizualizace – jsme v nich i díky velké zkušenosti s následnou výrobou silní.

Naším cílem je funkční, designové a originální řešení návrhů interiérů. Do projektů zahrnujeme produkty s certifikátem GRENNGUARD pro LEED budovy, splňující nejvyšší požadavky na vybavení energeticky úsporných objektů.

Náš stabilní zkušený tým je připraven v krátkém čase vypracovat Vaše návrhy interiéru včetně věrných trojrozměrných návrhů. Projekty interiérů a výroba - většinu našich projektů také realizujeme, vyrábíme, dodáváme. Máme znalost o moderních materiálech a technologiích používaných v interiérech.

Naše projekty, návrhy a vizualizace interiérů se vyznačují snahou o skloubení co nejvíce aspektů ovlivňujících prostředí daného interiéru.

Na základě dávné, neměnné pravdy „VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM“ (východní učení tomu říká JIN-JANG, FENG SHUI..) řešíme nejen návrhy nábytku, naší snahou je funkční celek splňující požadavky na ZDRAVÝ INTERIÉR – akustika interiérů, zdravé osvětlení, vlhkost vzduchu, zdravé sezení, ergonomie, barvy, zeleň a přírodní prvky v interiérech.


Výběr z našich návrhů bytových i komerčních interiérů

Návrhy kancelářských interiérů obr.03 Návrhy kancelářských interiérů obr.11 Návrhy kancelářských interiérů obr.17 Návrhy kancelářských interiérů obr.24 Návrhy kancelářských interiérů obr.34 Návrhy kancelářských interiérů obr.41 Návrhy bytových interiérů obr.56 Návrhy bytových interiérů obr.73 Návrhy bytových interiérů obr.87 Návrhy bytových interiérů obr.124 Návrhy bytových interiérů obr.04 Návrhy bytových interiérů obr.141

Rozdělení návrhů interiérů


Návrhy interiérů řešíme pro různé typy interiérů, nejčastěji řešíme

  • Projekty, návrhy a vizualizace kancelářských interiérů
  • Projekty, návrhy a vizualizace bytových interiérů
  • Projekty, návrhy a vizualizace recepcí, recepčních pultů, recepčních hal
  • Projekty, návrhy a vizualizace hotelových pokojů, barů, jídelen, lobby, sezení, welness, bazénů
  • projekty akustiky včetně měření a výpočtů
  • projekty a výpočty osvětlení, inteligentní lampy

Cenu návrhu interiéru vždy stanovujeme dopředu, individuálně podle šíře a složitosti projektu.

Náš tým tvoří lidé, kteří projektování a návrhy interiérů studovali. Za léta spolupráce s různými typy klientů a projektů získali potřebnou praxi. Víme, že k dobrému výsledku se dobereme hlavně dobrou znalostí potřeb, životního stylu a představ klienta.